basic blue

basic blue

Warranty information24 months
Availability Not available
267 €
220.65 € excluding VAT

basic blue
basic blue
basic blue

Description

Zbrusu nový unikátní kousek z dílny marvin smoke ušitý na míru přesně pro Vás.

Nové materiály, stejná kvalita.

Hlavním cílem u vývoje ALU bylo snížení hmotnosti produktu, zvýšení atraktivity a implementace nových technologií zlepšujících tepelnou vodivost. Pro zachování stejné kvality při použití nových materiálů jsme se s vývojáři soustředili na to, abychom všechny fuknční prvky přizpůsobili jinému materiálu.

marvin vol. 2 ALU je elegantnější alternativou luxusní nerezové verze marvin vol. 2 SST, která Vám nabídne stejnou funkčnost s ještě lepšími vlastnostmi, kterými budete určitě příjemně překvapeni. Přichází v 5 neodolatelných barvách pečlivě vybíraných našimi designéry.

Předností hliníkové varianty je její hmotnost, kterou jistě oceníte v provozu Vašeho podniku, ale i v pohodlí domova. Další výjimečností je oslňující vzhled barevných variací a možnost kombinace se dřevem. Tyto nové variace si snadno zamilujete.

Zachovali jsme modulárnost a kompatibilitu s jakýmkoliv typem korunky. Tělo marvin vol. 2 se skládá ze čtyř totožných šroubovatelných dílů. Lépe se o něj pečuje a navíc si jej můžete zkrátit či prodloužit dle Vašich představ.

Zvětšené srdce dýmky zdobí nový univerzální port na hadici se zábrusem. S naší originální hadicí tedy nebudete muset používat žádné další těsnění. Také do něj ale můžete připojit jakoukoliv Vaši oblíbenou hadici.

Zvýšením průměru hrdla vázy jsme dosáhli ještě lepšího designu, pohodlnějšího čištění českého křišťálu a navíc pro Vás bude nyní míchání koktejlů do vázy ještě snadnější.

Parameters

You must be adult to view this site

If you are not adult, please leave this site.


I am adult